Pravidla užívání webových stránek

Vlastníkem a provozovatelem těchto webových stránek (dále jen „web“) je společnost BV Consulting & Regulation s.r.o. Web je zaměřený na nabídku služeb týkající se implementace a udržování pravidel uvnitř společností v souladu s národní a evropskou regulací (především v oblasti finančních trhů a ochrany osobních údajů).

Uživatelé webu nejsou bez souhlasu majitele oprávněni archivovat, rozšiřovat ani kopírovat obsah webu. Souhlas s užitím obsahu musí být vždy písemný a lze o něj požádat e-mailem uvedeném v kontaktech.

Informace uvedené na webu mají pouze informativní charakter a veškerý obsah je poskytován bez záruky. Nelze zaručit především přesnost a aktuálnost informací. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah webu, za škody způsobené obsahem webu ani za funkčnost odkazů uvedených na webu.

Vlastník těchto stránek si vyhrazuje právo kdykoliv bez předchozího upozornění změnit nebo odstranit část obsahu. Pravidla užívání webových stránek mohou být kdykoliv bez předchozího upozornění změněna.

V případě technických obtíží a nefunkčnosti webu kontaktuje vlastníka prostřednictvím e-mailu uvedeným v kontaktech.

Uživatelé berou výše uvedené informace na vědomí a používáním těchto webových stránek s nimi souhlasí.


- zpět -


2018 Copyright všechna práva vyhrazena.
www.bvconsulting.cz